Mūsų produktai

Kas esame?

Fellowes tai pasaulinis produktų, kurie pagerina gyvenimo kokybę darbe, namuose ir kelionėje, pvz. biuro įrangos, archyvavimo sistemų, biuro ir namų erdvės tvarkymo produktų, asmeninių ir pramoninių oro valytuvų, gamintojas ir platintojas.

Haris Fellowes įkūrė kompaniją 1917 metais, pradėdamas nuo iki mūsų dienų garsių Bankers Box archyvavimo dėžių gamybos. Pasikeitimai, atsirandantys biurų aplinkoje turėjo įtakos kompanijai, kuri augo vystydama vis naujas produktų kategorijas, takias kaip inovatyvūs produktai ir technologiniai priedai, prie kurių galima priskirti pirmąjį asmeninį dokumentų naikiklį.

Nuo Fellowes įkūrimo Čikagoje, Ilinojaus valstijoje kompanija taip pat atidarė savo atstovybes tokiose šalyse kaip: Didžioji Britanija, Kanada, Australija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Nyderlandai, Lenkija, Ispanija, Singapūras, Japonija, Korėja, Kinija ir Rusija. Šiandien tai pasaulinė kompanija, įdarbinanti virš 1700 žmonių.

Fellowes Logo

Fellowes Logo

 

Misija ir vertybės

Misijos įgyvendinimas

Mūsų misija yra aprūpinti darbo vietas inovatyviais sprendimais išlaikant aukščiausius standartus. Norime, kad žmonės galėtų dirbti saugioje, patogioje ir patikimoje darbo aplinkoje. Fellowes jau kelis dešimtmečius stengiasi įtvirtinti kompanijai svarbiausias vertybes. Jos nebuvo suformuluotos Hario Fellowes bei jo dvejų sūnų Džono ir Foldžerio, greičiau tai keleto kartų išugdytas kompanijos valdymo būdas. Tikime, kad mūsų kompanijos sėkmė tai mūsų darbuotojų nuopelnas. Vadovaujamės keturiomis pagrindinėmis nuostatomis:

Vertės pasiūlymas 360 laipsnių

Fellowes Logo
  • Aukščiausios kokybės produktai
  • Pažangi gamyba
  • Kompleksinė rinkodara
  • Pardavimų sprendimai
  • Pagalba vartotojams

Dalijimasis mūsų vertybėmis

Fellowes Logo

Esame pasaulinio masto kompanija bei suprantame, kad šios pagrindinės vertybės liečia kiekvieną mūsų darbuotoją visame pasaulyje, aktualius iššūkius bei globalias aplinkos apsaugos problemas.

Fellowes darbuotojų komandoms, kurių darbas geriausiai atspindi mūsų vertybes bei pagrindines strategijas, suteikiami Fellowes Forward Awards apdovanojimai.

Fellowes palaiko „Vilties Miestą“ – inovatyvių medicinos tyrimų centrą, užsiimantį vėžio bei kitų mirtinų ligų profilaktika ir gydymu.

Visuomeninė Fellowes veikla – GIVE programa

Fellowes Logo

Fellowes tai kompanija gaminanti ne tik aukštos kokybės produktus, bet ir darbuotojai aktyviai remiantys vietines bei pasaulines GIVE™ programos akcijas. Ši programa remia iniciatyvas, keturiose pagrindinėse srityse: socialinės paslaugos, globali pagalba ir plėtra, švietimas ir vėžio moksliniai tyrimai. Apie pagalbos akcijas praneša Fellowes darbuotojai, kurie vėliau dalyvauja šias akcijas įgyvendinant. GIVE™ programos ribose Fellowes Polska (Lenkija) darbuotojai bendradarbiauja su Varšuvos ugdymo centru (lenk. Ognisko Wychowawcze). Taip pat dalyvaujame labdaros lenktynėse Lenkijoje ir Europoje.

Fellowes Logo